הצוות של נידקו מתאפיין בדבקות יוצאת דופן במשימה ואין דבר כזה להרים ידיים באמצע או לא לבצע את העבודה בזמן גם אם הדבר דורש עבודה בשעות יוצאי דופן עם תגבור של אנשי מקצוע מבחוץ!

דוד ניסן – ממנו הכול התחיל... דוד הוא אוטודידקט ווירטואוז בתחומו. כל מי שמכיר אותו יעיד כי הוא בעל מקצוע יוצא דופן שתרם רבות מיכולותיו וכשרונו לתעשיה הישראלית במשך 70 שנות קיומה של נידקו. החזון, הכישרון והחריצות של דוד הם מה שהביאו את נידקו למעמדה המיוחד בתעשיה והוא פעיל ומנהל את המפעל ביד רמה.

ניב ניסן – הוא הקטר שדוחף את מה שצריך. אם יש לך עבודה דחופה או שהתקלקלה לך מכונה שתיקונה אינו סובל דיחוי, ניב הוא האיש שאתם צריכים לצידכם. ניב בעל תואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת קולומביה בארה"ב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. יותר חשוב, לניב מעל 25 שנות נסיון, קודם כמהנדס במפעל מרכבה ולאחר מכן בניהול פרוייקטים בנידקו

אסף רייך – מנהל את הייצור בנידקו. מהנדס אלקטרוניקה בהשכלתו אשר מעדיף ברזלים על פני חוטים. אוהב את האתגרים הטכניים שכל פרוייקט מציב בפניו ובפני צוות הייצור כל פעם מחדש ומשרה אווירה של רוגע ובטחון סביבו.