נידקו פועל במתכונת של בית מלאכה פרוייקטלי, באנגלית -  JOB SHOP – ומציע את כל השירותים, הציוד והיכולות הטכניות לביצוע עבודות מתכת גדולות, ייחודיות ומורכבות.

יש לנו במפעל מחרטות וכרסומות ענק, הגדולות ביותר במזרח התיכון, כמו-כן, מסגריה לפלדות, אלומיניום ונירוסטה, מילוי בריתוך, ריתוכי ארגון שעומדים בתקן תעופתי, חיתוך, כיפוף וערגול פחים עבים. כמובן שגם קיימים במפעל כל האמצעים הנדרשים על מנת לבדוק את החלקים המיוצרים בדיוקים שונים לפי דרישת הלקוח. כל היכולות האלה במקום אחד חוסכות ללקוחותינו זמן, כסף ושינוע של חלקים כבדים בין קבלני משנה, ומקצר לוחות זמנים של פרויקטים בצורה משמעותית, שכן אין צורך "לחכות בתור מחדש" אצל כל קבלן וקבלן.

במשך השנים והפרויקטים שבוצעו על ידנו, נצברו בנידקו ידע, טכנולוגיות וידע מקצועי שנדירים במפעלים בארץ!

אחד שירותים שבו אנחנו מתגאים במיוחד הוא תחום העיבוד השבבי הנייד והמכונאות "נידקו בשטח". לנידקו מספר רב של מכולות כלים בגדלים שונים המזוודים בכלים ומכונות ייעודיים לביצוע עבודות מכונאות ועיבוד שבבי במפעל הלקוח. המכולות מוכנות לפריסה בהתראה של שעות בודדות ומאפשרות לנו לבצע תיקונים דחופים ועבודות אחזקה במכונות שרק  לפרק ולהוביל אותם לבית מלאכה הוא פרוייקט בפני עצמו. העבודה בשטח הופכת את האחזקה לאפשרית בלוח זמנים קצר ביותר וחוסך זמן ומשאבים רבים.

כיום המפעל משתרע על פני כ-6000 מטרים באזור התעשייה א' ברמלה, ונמצא קרוב לכל הצירים הראשיים באזור, כביש 6. כביש 1, כביש 40 וכביש 44. נתב"ג נמצא במרחק של פחות מ-10 דקות נסיעה.

אנחנו בנידקו נותנים שירות ללקוחותינו סביב השעון בכל ימות השבוע לפי דרישה וצורך וביכולתנו לבצע שירותי ותיקוני חירום בהתראה קצרה ביותר בכל עת שיידרש.

לנידקו מערכת איכות מאושרת  AS9100  ו ISO 9001:2008

אנו מעסיקים כיום כ-100 עובדים: חרטים, כרסמים, רתכים ומסגרים, מהנדסים, מבקרים, מנהלים ואנשי אדמיניסטרציה, כולם מקצועיים ומומחים בתחומם בעלי נhסיון של שנים רבות שגרים ברמלה והסביבה וכך אנחנו תורמים את חלקנו לגאוות התעשייה הישראלית!

כיום נידקו עדיין בבעלות פרטית ומנוהלת על ידי הדור הצעיר בהכוונתו של דוד אשר עדיין פעיל בתפעול היומיומי של המפעל.